URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč
Kategorie Optické rozvaděče
Kód zboží 103852L30.01
Jednotková cena bez DPH 1 993,00 Kč
Jednotková cena vč. DPH 2 411,53 Kč
Balení 1 ks
Váha 1,60 kg
Dostupnost Zboží je skladem
Novinka
balení / 1 ks
Do košíku
Optický rozvaděč URM LH 48C M je určen k uložení max. 48 optických konekto
rů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který
umožňuje instalaci na sloup.

Maximální kapacita 48 SC simplex
Integrovaný vláknový management + 2 EC 2 pro uložení optických svárů
Možnost uložení PLC splitteru
2 PG průchodka pro vstupní kabel
2 PG průchodka s pryžovou vložkou pro výstupní patchcordy
Použití pro vlákna G652 d, G657 a, b
Vyklápěcí adaptérový držák pro snadnější manipulaci s adaptéry
Uzamykatelné dveře


Podobné zboží

ORM 5 Uzamykatelný nástěnný optický rozvaděč

ORM 5 Uzamykatelný nástěnný optický rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 471,00 Kč
ORM 3 L/2 Optický box

ORM 3 L/2 Optický box

Jednotková cena bez DPH 362,00 Kč
ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 68,00 Kč
POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

Jednotková cena bez DPH 1 795,00 Kč

Novinky

Novinka
Optický kabel KDP DROP FTTx 24 optická vlákna singlemode 9/125,G.657A,LSOH

Optický kabel KDP DROP FTTx 24 optická vlákna singlemode 9/125,G.657A,LSOH

Kód zboží: 7036.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť
17,83 Kč
Novinka
Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Kód zboží: 7032.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Počet a typ vláken: 12 - Single mode 9/125 mikronů, G. 657A CorningÚtlum: Nosným prvkem kevlarová. . .
15,18 Kč
Novinka
ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

Kód zboží: 10385H400.01
Balení: 1 ks
Zboží je skladem
Optická zásuvka ORM 1 je určena k ukončení optické sítě pomocí 2 až 4 optických vláken v posledním optickém. . .
68,00 Kč