ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč
Kategorie Optické rozvaděče
Kód zboží 10385H400.01
Jednotková cena bez DPH 68,00 Kč
Jednotková cena vč. DPH 82,28 Kč
Balení 1 ks
Váha 80 g
Dostupnost Zboží je skladem
Novinka
balení / 1 ks
Do košíku
Optická zásuvka ORM 1 je určena k ukončení optické sítě pomocí 2 až 4 opti
ckých vláken v posledním optickém zákaznickém bodu. Lze ji použít k připoj
ení PC, různých periferních zařízení příp. dalších přístrojů pomocí propoj
ovacích optických kabelů. Je určen pro instalaci ve vnitřním prostředí na
zeď. Kapacita 4

Kapacita 4 optické konektory
Nosník konektorů SC simplex nebo LC duplex
Maximální kapacita 4 svary, RECORDsplice, Fiberlock
Atraktivní design pro vnitřní použití
Montáž na přístrojovou krabici na omítku nebo pod omítku
Jednoduchý optický management
Přímé zakončení vlákna konektorem
Rozměry standardní zasuvky
Možnost vstupu okonektorovaným vláknem

Podobné zboží

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 1 993,00 Kč
ORM 3 L/2 Optický box

ORM 3 L/2 Optický box

Jednotková cena bez DPH 362,00 Kč
ORM 5 Uzamykatelný nástěnný optický rozvaděč

ORM 5 Uzamykatelný nástěnný optický rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 471,00 Kč
POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

Jednotková cena bez DPH 1 795,00 Kč

Novinky

Novinka
URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

Kód zboží: 103852L30.01
Balení: 1 ks
Zboží je skladem
Optický rozvaděč URM LH 48C M je určen k uložení max. 48 optických konektorů ve vnitřním i venkovním. . .
1 993,00 Kč
Novinka
Mikrokabel k zafouknutí, 2vl., 9/125, G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Mikrokabel k zafouknutí, 2vl., 9/125, G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Kód zboží: 705.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotr ubiček HDPE, PE
4,37 Kč
Novinka
Dělená chránička 110 x 5.0 s odbočením 40 mm

Dělená chránička 110 x 5.0 s odbočením 40 mm

Kód zboží: 98790.01
Balení: 1 ks
Zboží je skladem
Dělená chránička se zámkem. Průměr chráničky: 110 mmPrůměr odbočení: 40 mmSíla stěny 5. 0 mmDélka jednoho. . .
547,00 Kč