ORM 3 L/2 Optický box

ORM 3 L/2 Optický box
Kategorie Optické rozvaděče
Kód zboží 11085K340.01
Jednotková cena bez DPH 362,00 Kč
Jednotková cena vč. DPH 438,02 Kč
Balení 1 ks
Váha 400 g
Dostupnost Na objednávku
Novinka
balení / 1 ks
Do košíku
Optický rozvaděč ORM 3 L/2 je určen k uložení 2 optických konektorů ve vni
třním i venkovním prostředí. Rozváděč lze doplnit držákem, který umožňuje
jeho montáž na sloup.

Kapacita 2 optické konektory
Nosník konektorů SC simplex/duplex
Uložení rezervy optického vlákna 1 m
Pryžová dělená průchodka 2 1-3 mm
Jednoduchá montáž
Instalace na zeď, na sloup
Stupeň krytí IP 54
Použití pouze pro vlákna G657 a, b

Balení neobsahuje zámek.

Podobné zboží

ORM 5 Uzamykatelný nástěnný optický rozvaděč

ORM 5 Uzamykatelný nástěnný optický rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 471,00 Kč
ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

ORM 1 Optický nástěnný rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 68,00 Kč
POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

Jednotková cena bez DPH 1 795,00 Kč
URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

Jednotková cena bez DPH 1 993,00 Kč

Novinky

Novinka
Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Kód zboží: 7030.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Počet a typ vláken: 4 - Single mode 9/125 mikronů, G. 657A Corning Útlum: Nosným prvkem kevlarová. . .
8,40 Kč
Novinka
URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

Kód zboží: 103852L30.01
Balení: 1 ks
Na objednávku
Optický rozvaděč URM LH 48C M je určen k uložení max. 48 optických konektorů ve vnitřním i venkovním. . .
1 993,00 Kč
Novinka
Redukce mikrotrubičky 14/7 mm

Redukce mikrotrubičky 14/7 mm

Kód zboží: 0000000324.01
Balení: 1 ks
Zboží je skladem
Použití: pro spojení mikrotrubiček různých velikostí. - jsou odolné vůči tlakům při zafukování mikrovláken a. . .
28,50 Kč