Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Kategorie Optické kabely
Kód zboží 7032.01
Jednotková cena bez DPH 15,18 Kč
Jednotková cena vč. DPH 18,37 Kč
Balení 1 m
Váha 14 g
Dostupnost Na objednávku
Novinka
balení / 1 m
Do košíku
Počet a typ vláken: 12 - Single mode 9/125 mikronů, G.657A Corning
Útlum: < 0,45 dB/km (1310 nm)
Nosným prvkem kevlarová příze
Odolnost v tahu: 1000 N
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant, síla pláště: 0,8mm
Průměr kabelu: 3,6 mm
Malý poloměr ohybu: 1,5 - 3 cm
Dodáván na dřevěné cívce po 1000 m
Poloměr ohybu je 1,5cm
Hmotnost kabelu cca: 13kg/1000 m
Reakce na oheň podle vyhlášky CPR: třída Fca
Teplota při instalaci: -5° až +40°C
Teplota při provozu: -20° až +60°C
Teplota při skladování: -25° až +60°C

Podobné zboží

Novinky

Novinka
Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., FRLSOH Dca,CLT ochranou proti hlodavcům

Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., FRLSOH Dca,CLT ochranou proti hlodavcům

Kód zboží: 7062.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Počet a typ vláken: 8 -jednovidové barevně rozlišené vlákno 09/125 mikronůCORNING G652DPlášť: FR LSZH pro. . .
10,12 Kč
Novinka
Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Kód zboží: 7032.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Počet a typ vláken: 12 - Single mode 9/125 mikronů, G. 657A CorningÚtlum: Nosným prvkem kevlarová. . .
15,18 Kč
Novinka
Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., FRLSOH Dca,CLT ochranou proti hlodavcům

Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., FRLSOH Dca,CLT ochranou proti hlodavcům

Kód zboží: 7060.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Počet a typ vláken: 4 -jednovidové barevně rozlišené vlákno 09/125 mikronů CORNING G652DPlášť: FR LSZH pro. . .
8,57 Kč