Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Kategorie Optické kabely
Kód zboží 7032.01
Jednotková cena bez DPH 15,18 Kč
Jednotková cena vč. DPH 18,37 Kč
Balení 1 m
Váha 14 g
Dostupnost Na objednávku
Novinka
balení / 1 m
Do košíku
Počet a typ vláken: 12 - Single mode 9/125 mikronů, G.657A Corning
Útlum: < 0,45 dB/km (1310 nm)
Nosným prvkem kevlarová příze
Odolnost v tahu: 1000 N
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant, síla pláště: 0,8mm
Průměr kabelu: 3,6 mm
Malý poloměr ohybu: 1,5 - 3 cm
Dodáván na dřevěné cívce po 1000 m
Poloměr ohybu je 1,5cm
Hmotnost kabelu cca: 13kg/1000 m
Reakce na oheň podle vyhlášky CPR: třída Fca
Teplota při instalaci: -5° až +40°C
Teplota při provozu: -20° až +60°C
Teplota při skladování: -25° až +60°C

Podobné zboží

Novinky

Novinka
Mikrotrubička 10/5,5 HDPE bílá silnostěnná

Mikrotrubička 10/5,5 HDPE bílá silnostěnná

Kód zboží: 151661.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Mikrotrubičky se vyrábějí z vysokohustotního polyetylénu (HDPE).
7,21 Kč
Novinka
ORM 3 L/2 Optický box

ORM 3 L/2 Optický box

Kód zboží: 11085K340.01
Balení: 1 ks
Zboží je skladem
Optický rozvaděč ORM 3 L/2 je určen k uložení 2 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. . .
362,00 Kč
Novinka
URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C M Optický nástěnný rozvaděč

Kód zboží: 103852L30.01
Balení: 1 ks
Na objednávku
Optický rozvaděč URM LH 48C M je určen k uložení max. 48 optických konektorů ve vnitřním i venkovním. . .
1 993,00 Kč