Optický kabel DIXI DROP 1000N FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125,LSOH

Kategorie Optické kabely
Kód zboží 7030.01
Jednotková cena bez DPH 8,40 Kč
Jednotková cena vč. DPH 10,16 Kč
Balení 1 m
Váha 13 g
Dostupnost Na objednávku
Novinka
balení / 1 m
Do košíku
Počet a typ vláken: 4 - Single mode 9/125 mikronů, G.657A Corning Útlum: < 0,45 dB/km (1310 nm)
Nosným prvkem kevlarová příze
Odolnost v tahu: 1000 N
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant, síla pláště: 0,8mm
Průměr kabelu: 3,6 mm
Malý poloměr ohybu: 1,5 - 3 cm
Dodáván na dřevěné cívce po 1000 m
Poloměr ohybu je 1,5cm
Hmotnost kabelu cca: 13kg/1000 m
Reakce na oheň podle vyhlášky CPR: třída Fca
Teplota při instalaci: -5° až +40°C
Teplota při provozu: -20° až +60°C
Teplota při skladování: -25° až +60°C

Podobné zboží

Novinky

Novinka
Spojka HDPE trubek 40/40/32 mm Matrix "T"

Spojka HDPE trubek 40/40/32 mm Matrix "T"

Kód zboží: 0000001684.01
Balení: 1 ks
Na objednávku
Vodotěsná spojka trubek HDPE MATRIX "T" je určena pro odbočení HDPE trubkyz trasy a zároveň pro odbočení a. . .
1 185,00 Kč
Novinka
Drát zemnící AlMgSi T/4 měkký prům. 8 - mm PVC izolace - balení 10 kg

Drát zemnící AlMgSi T/4 měkký prům. 8 - mm PVC izolace - balení 10 kg

Kód zboží: 1471245460.01
Balení: 10 kg
Zboží je skladem
Zemnící drát AlMgSi 8 mm s PVC izolací je určen pro nadzemníc část hromosvdu. Velkou výhodou je snadná. . .
168,00 Kč
Novinka
Mikrokabel k&nbsp;zafouknutí, 2vl., 9/125, G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Mikrokabel k zafouknutí, 2vl., 9/125, G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Kód zboží: 705.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotr ubiček HDPE, PE
4,37 Kč