ORM 3 L/2 Optický box

ORM 3 L/2 Optický box
Kategorie Optické rozvaděče
Kód zboží 11085K340.01
Jednotková cena bez DPH 362,00 Kč
Jednotková cena vč. DPH 438,02 Kč
Balení 1 ks
Váha 400 g
Dostupnost Na objednávku
Novinka
balení / 1 ks
Do košíku
ORM 3 L/2 Optický box

Optický rozvaděč ORM 3 L/2 je určen k uložení 2 optických konektorů ve vni třním i venkovním prostředí. Rozváděč lze doplnit držákem, který umožňuje jeho montáž na sloup.

Kapacita: 2 optické konektory
Nosník konektorů SC simplex/duplex
Uložení rezervy optického vlákna 1 m
Pryžová dělená průchodka 2 1-3 mm
Jednoduchá montáž
Instalace na zeď, na sloup
Stupeň krytí IP 54
Použití pouze pro vlákna G657 a, b
Balení neobsahuje zámek.

Podobné zboží

ORM 5 Nástěnný optický rozvaděč + zámek

ORM 5 Nástěnný optický rozvaděč + zámek

Jednotková cena bez DPH 649,00 Kč
No image

Optický rozvaděč ORM 3 SL 12S

Jednotková cena bez DPH 394,00 Kč
POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

POR 48 Optický nástěnný rozvaděč vnitřní

Jednotková cena bez DPH 1 795,00 Kč
Optický rozvaděč URM LH 48CM-nástěnný

Optický rozvaděč URM LH 48CM-nástěnný

Jednotková cena bez DPH 1 993,00 Kč

Novinky

Novinka
Kabel zafuk.2vl.,9/125,G657A1 Corning Ul

Kabel zafuk.2vl.,9/125,G657A1 Corning Ul

Kód zboží: 705.01
Balení: 1 m
Na objednávku
Mikrokabel k zafouknutí, 2vl. 9/125, G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm Použití: zafukování do HDPE trubek. . .
4,37 Kč
Novinka
Redukce mikrotrubičky 14/ 7 mm

Redukce mikrotrubičky 14/ 7 mm

Kód zboží: 0000000324.01
Balení: 1 ks
Zboží je skladem
Redukce mikrotrubičky 14/7 mm Použití: pro spojení mikrotrubiček různých velikostí. Jsou odolné vůči tlakům. . .
28,50 Kč
Novinka
Trubka HDPE 40/33 červená bez recyklátu

Trubka HDPE 40/33 červená bez recyklátu

Kód zboží: 102277B.01
Balení: 300 m
Zboží je skladem
Chráničky z vysokohustotního polyetylenu (HDPE) jsou vhodné pro mechanicko u ochranu optických i metalických. . .
27,50 Kč